O firmie

O firmie

O nas

W malowniczo położonej miejscowości Czernichów, u podnóża Góry Żar ...

 

 
Zamów tort
+48 515 170 402
 

Zanim powiemy coś o nas, chcielibyśmy skierować kilka słów do Was.

Zawsze jest nam niezwykle miło kiedy mówicie, że uwielbiacie nas odwiedzać, wpadać do kawiarni na szybką kawę, przekąskę, spotkanie z przyjaciółmi albo kupować słodkie pyszności w naszych punktach w drodze powrotnej z pracy czy też w pochmurny deszczowy dzień, na poprawę nastroju. Gdy opowiadacie o wypiekach, które są obowiązkowe na Waszych stołach - pieczywie bez którego nie wyobrażacie sobie śniadań  i naszych tradycyjnych ciastach na święta. Gdy znów widzimy te same, uśmiechnięte twarze zamawiające torty na kolejne ważne życiowe uroczystości oraz kiedy obserwujemy, jak swobodnie czujecie się na organizowanych przez nas eventach i witacie się po przyjacielsku z naszymi, znajomymi już, sprzedawcami.

 

To o Was myślimy, kiedy przygotowujemy oferty, otwieramy kolejne lokale, wymyślamy nowe kompozycje smakowe.

 

Dziękujemy, że z nami jesteście! 

Plany na przyszłość

Z dumą obserwujemy coraz większe zainteresowanie klientów naszymi produktami. Wprowadzane nowości cieszą się  uznaniem odbiorców. Nie osiadamy jednak na laurach. Staramy się patrzeć w przyszłość - nie ustawać w rozwoju i poszukiwaniu nowych smaków.

Szczególną radość sprawia nam Kawiarnia na Piętrze zlokalizowana w Czernichowie. Miejsce cieszy się dużą popularnością zarówno wśród okolicznych mieszkańców, jak i turystów relaksujących się lub spędzających aktywnie czas w okolicach Góry Żar. To specjalna placówka, w której można zamówić produkty z oferty cukierniczej i gastronomicznej. Już w tym momencie oferujemy firmowe pizze, tortille, kanapki, sałatki i snaki, pracujemy jednak nad dalszym poszerzaniem menu.  Klienci lubią spędzać tu czas – wpaść na rozgrzewającą herbatę, zabrać dzieci na ciacha, zjeść szybką, ale zdrową przekąskę.  W planach mamy otworzenie większej ilości tego typu miejsc. W tym momencie możemy pochwalić się także nowo otwartą kawiarnią w Międzybrodziu Bialskim oraz dłużej już działającymi, nieco mniejszymi kawiarniami w Bielsku-Białej,  Cieszynie, Jaworznie, Suchej Beskidzkiej i Szczyrku.

 

Nasze wyroby pieczemy dla Was zarówno w zakładzie głównym w Czernichowie, pod Górą Żar,  w rejonie jezior Żywieckiego i Międzybrodzkiego, a także w kilku mini-piekarniach zlokalizowanych  w Żywcu, Bielsku- Białej i  Jaworznie. 

 

Dużą inwestycją jest otwierana przez nas obecnie przetwórnia owoców. Do stworzenia jej zainspirowała nas potrzeba uzupełnienia rynku o smaczne i zdrowe produkty z tej kategorii. Nasze dżemy, konfitury, powidła i marmolady wyróżnia ich naturalność i wyjątkowy smak. Oferta jest skierowana zarówno do klientów hurtowych – przedsiębiorstw szukających wysokojakościowych wkładów owocowych do swoich produktów - jak i do klientów indywidualnych.

Nieustannie pracujemy też nad poszerzeniem oferty produktów z mąką TEFF.  Obok chlebów i ciastek  w planach mamy uzupełnienie jej o nowe wypieki, co z pewnością jest dobrą informacją dla wszystkich, którzy starają się zdrowo – a przy okazji smacznie – odżywiać.

Co nas wyróżnia

Różnorodność asortymentu, autorskie receptury  i nowoczesne technologie...

Tym, co szczególnie wyróżnia naszą firmę pod względem jakości produktów jest różnorodność asortymentu,  autorskie receptury  i nowoczesne technologie. Zaczynaliśmy wiele lat temu jako mała piekarnia. Obecnie mamy aż cztery filary, na których opiera się nasza działalność: piekarnictwo, cukiernictwo, lodziarstwo i przetwórstwo owoców. Ideą, która przyświeca nam od samego początku, jest łączenie tradycji z nowoczesnością.


Korzystamy z tradycyjnych, sprawdzonych receptur - podobnych do tych, które wielu z Was pamięta ze swojego domu rodzinnego - a jednocześnie wspomagamy produkcję nowoczesnym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią. Uważnie śledzimy sytuację w branży, jesteśmy otwarci na nowości, a nawet próbujemy być o krok dalej w stosunku do innych, podobnych firm. Dlatego pozostajemy kreatywni, nie boimy się podejmować decyzji i uważnie analizujemy, czego potrzebują nasi klienci.

Cały czas pracujemy nad poprawianiem naszych receptur oraz wdrażaniem nowych. Wszystko po to,  aby dostarczyć Wam jak najbardziej zadowalające produkty.

 

Staropolskie smaki traktujemy jako podstawę produktową, dbamy jednak także o zapewnienie klientom nowoczesnych, dopasowanych do współczesnego trybu życia wypieków, takich jak np. pieczywo z mąki TEFF - wyjątkowy i unikatowy produkt na polskim rynku. Nasza oferta cukiernicza również jest rozbudowana. Docieramy zarówno do klientów, którzy gustują w tradycyjnych wypiekach, jak i do tych, którzy cenią kulinarne eksperymenty i niekonwencjonalne połączenia. Staramy się reagować na obecne trendy żywieniowe, dlatego proponujemy również produkty bezcukrowe, wegańskie oraz o niskim wskaźniku glikemicznym. Mało który zakład, może pochwalić się tak szerokim spektrum oferty.

Co nas wyróżnia:

 • JAKOŚĆ

  Najwyższej jakości składniki, tradycyjne receptury i wykwalifikowana kadra.

 • TRADYCJA
  Doświadczenie, sprawdzone przepisy i dbałość o każdy detal.
 • SMAK
  Idealnie przypieczona skórka, miękkie wnętrze, smak, do którego chce się wracać.
 • PROZDROWOTNOŚĆ
  Odpowiednie proporcje i składniki. Specjalna linia prozdrowotnych produktów z mąką Teff.

Znajdź nasz sklep firmowy

Kontakt

ul. Piekarska 1
Czernichów
woj. śląskie
+48 33 866 12 55
info@bronowscy.pl
Więcej...